| BeibiiC a întrebat:

Buna TPU happy. Am o tableta, chiar nu ii stiu marca momentan, nu cred ca asta conteaza, dar ce vroiam sa spun, este ca nu am vazut sa aiba nici iesire pentru USB nici nu stiu unde este spatiu pentru a ii pune cartela. Peste cateva zile, voi pleca in vacanta, si mi-as dori sa o iau cu mine, sa pot avea acces la internet cam peste tot, deoarece am nevoie de el. Are wireless pe ea, dar nu cred ca o sa prind peste tot. Cum as putea sa fac sa imi bag internet pe ea? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Nu e obligatoriu sa aiba loc de cartela. Spatiul pentru cartela il au doar tabletele care au "3G".

Despre cablu..Trebuie sa aiba pe undeva o mufa(fie ca e mini-USB fie ca nu). Poate are o chestie mica bagata in mufa ca sa ascunda. Cauta mai bine.