| molocemarius a întrebat:

as dori sa stiu cine a jucat call of duty modern warfare 3, sa ma ajute caci vreau sa ma conectez si sa ma joc multiplayer folosind teknogods si nu imi arata nici un server. De ce?

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Teknogods nu mai este utilizabil...cei de la Activision au cerut ca acest "cracked browser" sa fie desfiintat. Motivul? Nimeni nu mai cumpara Modern Warfare 3 happy si mai era unu' care si el a fost desfiintat.

| molocemarius explică (pentru CrappinMorth):

Nu, gata acum am rezolvat trebuia doar sa ii fac updatesi gata. Oricum mersi avens in vedere ca nimeni nu a mai raspuns iti dau tie funda.

1 răspuns: