| PetrescuDaNNNieL99 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa achizitionez un telefon pana in 300 lei de pe Emag este vorb de un alwiev a 4 you, si as vrea niste sfaturi, voi ce telefoane aveti si ce fel de telefoane sun rezistente si app telefoanele din eMAG sunt din alea chinezarii sau te tin cativa ani!? heelp, dau funda :**

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Achizitia ta se merita cu acel allviw. Pana in 300 lei, greu mai gasesti un telefon cu camera secundara, procesor dual-core, iar camera principala de 3mp si cu blitz. Nu vei gasi pe eMAG produse rebrenduite, stii care sunt chenezarii si care nu. Allviwe este o firma romaneasca, la fel ca si qtoq, asta cel putin pe hartie. Emag nu are probleme cu garantia clientilor, daca ti s-a defectat ceva, il duci la garantie, ori til repara, ori ti-l schimba, e un magazin serios, am comandat si eu nenumarate produse de la ei.