| RaR a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi achizitionez un telefon cu android pana in 700 ron, ce sfaturi mi-ati da?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Poate unul dintre cele mai bune smartphone-uri din punct de vedere al pretului este Vodafone smart mini.Ai sistem de operare clasa jelly bean, procesor cortex a 9 de 1 gh, ram 512mb, un ecran capacitiv, sute de aplicatii compatibile din magazine play.Totul ruleaza pe el la viteza foarte buna, in ciuda procesorului de 1gh single core, viteza de rulare a aplicatiilor mici si medii este impecabila, lag-ul nu exista.Il gasesti la pachet Vodafone, plus cartela inclusa(ai trei luni o extraoptiune gratis, in valoare de 18 euro(6 euro pe luna 3 luni)ti-o da gratis! Sper ca am ajutat, funda!

| Doctorfishadi a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Ps:pretul pachetului este 350 lei in general!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca poti sa depaesti bugetul, e ok, deoarece la ~800 lei gasesti telefoane destul de performante(Cpu quad-core mediatek)
Precum: http://bit.ly/1anDHgd sau http://bit.ly/1anDRnM

| PVAAVU a răspuns:

LG Optimus L5 II (E460)

| dantomescu78 a răspuns:

Hai sa vedem ce gasim pentru tine.

Iti reomand la banii astia un Samsung... nu are rost sa te incurci cu Allview sau restul brandurilor mai slabe.

Ce zici de galaxy s2 plus? Il gasesti aici: http://bit.ly/1f3vuuI la reducere si in plus mai jos ai 72 de review-uri diferite ale persoanelor care l-au cumparat deja!

| marian5946 a răspuns:

Vodafone Smart 2

| andreimare33 a răspuns:

Salut, ti-as recomanda un telefon Samsung pentru ca in opinia mea sunt unele dintre cele mai bune firme de telefoane. Exemple de telefoane sugerate pana in 700 ron: Samsung galaxy trend, Telefon mobil Samsung Galaxy S Duos S7562, Black, Samsung galaxy ace 2