| McXeroLm a întrebat:

Buna TPU as vrea sa aflu cum pot sa bag comenzi la serverul meu de samp
Am facut tot pot intra in joc, ma pot juca, dar as vrea sa aflu cum sa bag comenzi ca de exxemplu /stats sau /time. Ca astea, si cum pot face ca fiecare player care intra sa se logheze cu parola adica sa isi faca un cont?
Dau funda+vot!
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AdRiAn_9543 a răspuns:

In primul rand, toate comenziile si tot ce tine de sa:mp in general le faci prin SCRIPTURI! Intri in gamemodes si deschizi fisierul cu un program numit Pawno (il ai in folderul serverului)! Limbajul de script SA:MP seamana foarte mult cu limbajul de programare C++

| XeNoN1 a răspuns (pentru AdRiAn_9543):

Salut ma ajuti si pe mine? ad:a. edytzu sau edytzu_77 plsss

| XeNoN1 a răspuns (pentru AdRiAn_9543):

Salut ma ajuti si pe minn? ad:a. edytzu sau edytzu_77 plsss

| MiteaAlin a răspuns (pentru AdRiAn_9543):

Sal adrian poti sa ma ajuti iti dau own pe sv pls alin_copilu_nebunatic

9 răspunsuri:
| markkristian a răspuns:

Ma ajutati si pe mine plz!

| Admin1234 a răspuns:

Baiatdecatifea01 EL va poate ajuta

| JustyXnN a răspuns:

Buna ma poti ajuta si pe mine te rog iti dau ce vrei pe server baga idul meu justyn_dinca

| danielrobert a răspuns:

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa fac un server id:robertflo79

| madalin1234567 a răspuns:

Salll man daca vrei baga id asta de mess: baiatdecatifea01 si ati bag eu comenzile til scriptez eu ati bag case masini arme skinuri de toate si apropo daca vrei server online til hostez eu gratis poti sa ai si ip dinamik nu conteaza deci te ast sa ma contactezitongue bft

| JustyXnN a răspuns (pentru madalin1234567):

Sal ma poti ajuta si pe mine baga idul meu justyn_dinca te rog frumos