| dariusbocos a întrebat:

As vrea sa joc un joc cu fotbal in care sa manageriez un jucator, adica sa joc pe un singur jucator pentru un club, sa primesc oferte de la alte cluburi, deci pur si simplu sa am o cariera de jucator! Jocul acesta sa fie pe PC si sa nu aiba cerinte mari... eu am pc pe care sa imi mearga maxim FIFA 09... Funda!

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

In fifa 13 si 14 cel putin ai optiunea sa iti creezi un jucator sau sa joci cu unul real in modul CARIERA, deci merge!

6 răspunsuri:
| Adutzu2 a răspuns:

Pro Evolution Soccer (PES)
in jocul asta poti face ce iti doresti tu

| dariusbocos explică (pentru Adutzu2):

Si cum pot sa fac cariera cu un singur jucator? Eu am pes 6 acum... ma poti ajuta te rog frumos? happy

| Adutzu2 a răspuns (pentru dariusbocos):

Eu stiu de la un prieten care juca si facea cariera cu un jucator in PES, eu nu am avut, sorry. Daca nu merge in PES 6 inseamna ca iti trebuie o versiune mai noua.

| dariusbocos explică (pentru Adutzu2):

Ok... mai astept si alte raspunsuri happy

| SteroidEdy a răspuns (pentru dariusbocos):

Fifa