| dienutadia a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva.Joc lady popular si sunt la nivelul 7.Ca sa trec nivelul trebuie sa joc jocul numit master mind si sincer chiar nu-l inteleg si nu ma pricep la el. M-am chinuit mult si nu am reusit.Cine ma poate ajuta si pe mine va rog raspunsuri.Sunt dispusa chiar sa dau contul unei persoane sa ma ajute daca e serioasa.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| aly1192 a răspuns:

Daci poti cu incredere sa-mi dai contul tau sunt la nivelul 10 si m-am chinuit foarte mult si eu dar am reusit nu_ti fa griji o sa-ti fac jocul iti promit am mai ajutat doua persoane si iti dau daca vrei si idul meu sa tinem legatura :alexutzadragutza76 te pup cu mult drag alexandra

1 răspuns:
| aly1192 a răspuns:

Pai te pot ajuta dar nu pot sa-ti explic pentru ca oricum nu o sa ma intelegi crede-ma sun la nivelul 10 si am reusit si am inteles master mind dar sa stii ca m-am chinuit si eu dar da-mi contul tau si o sa te ajut iti promit