| Carla211 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine careva la lady popular...la nivelul 7 sa trec de jocul master mind; va rog ajutati-ma ca promit sa va

Răspuns Câştigător
| Louise21 a răspuns:

Nu prea am cum sa te ajut...doar daca imi dai contul cu parola si intru si iti fac jocul...

| de_Copil_Suflet_1994 a răspuns (pentru Louise21):

Louise21 te rog frumos ma ajunti si pe mine sa termin master mind? daca vrei iti dau cotul meu te rog frumos!

7 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Sh eu sunt tot la niv 7 tr sa fac dule de moda sh master mind. :X daca vr imi tr mie prim mesaj contul sh til fac eu :X

funda?

| Iubiticatahh a răspuns:

Uff. eu am trecut de lv 7 acum sunt lv 16, dar atunci cred ca printr'un noroc chior ca nici eu nu stiu prea bine sa'l joc:))uite aici un mic tutorial poate te ajuta... daca nu poti sa imi dai userul si parola s incer eu, prin msj privat daca vr!(app sa nu crezi ca vr sa ti'l fur sau ceva de genu asta, am cont d lv 16 asa ca;))):X te pup ( http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=50&t=678&hilit=master+mind )

| Deny_2688 a răspuns:

Chiar asa vrea sa te ajut, dar nu stiu cum.Singura modalitate e sa imi dai parola si userul.Iti promit ca nu iti iau contul.Nu am ce face cu el.in fine daca vrei sa ai incredere in mine, iti joc, daca nu...nu.Numele domnisoarei mele este miley montana89, daca vrei te ajut cu cea mai mare placere!

| Calin_Ana_Maria_1996 a răspuns (pentru Deny_2688):

Ma poti ajuta si pe mine te rog

| Snaker a răspuns:

Te ajut eu... dar nu stiu cum sa iti explic

| Calin_Ana_Maria_1996 a răspuns:

Pai cam... si eu sunt la nivelu 7 si da... mie mi se pare greu la master mind ma ajuta cineva?