| AnonimKidd a întrebat:

As vrea sa-mi instalez sims 2 university, dar nu stiu daca va merge pe calculatorul meu. Si nu vreau sa stau 3 ore sa ma chinui sa-l instalez si dupa sa vad ca nu merge (am mai patit-o!) Deci informatii despre calculatorul meu : Windows XP; Professional; Version 2002; Service Pack 3; Computer : Intel(R) Pentium (R) D CPU 2.80 GHz. 1.49 of RAM Physical Address Extension. Si uitati aici sims 2 university system requirements : http://www.allgame.com/game.php?id=46630&tab=sysreqs. Multumesc mult! Cel mai rapid si bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu e vina calculatorului! Ordinea in care se instaleaza expansiunile aici:
http://sims.capitalsim.net/mw/images/Orden_Instalacion.JPG
NOTA: Daca se instaleaza si expansiuni la SIMS 2 atunci CRACK-ul se aplica la sfarsit dupa ce se instaleaza expansiunile dorite!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

The Sims 2: University este doar o expansiune de la jocul de baza Sims 2 si deci trebuie sa ai instalat mai intai jocul de baza Sims 2 si apoi instalezi expansiunea University.

| AnonimKidd explică (pentru neluL):

Da, stiu asta. Am instalat sims 2 si sims 2 pets. Am incercat si university, dar nu mi-a mers thinking si vreau sa stiu daca e vina calculatorului sau nu l-am instalat eu bine.

| AnonimKidd explică (pentru neluL):

Deci ca sa inteleg mai intai university si dupa aia pets. Mersi mult!

| neluL a răspuns (pentru AnonimKidd):

Da.Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru AnonimKidd):

Nu e vina calculatorului! Ordinea in care se instaleaza expansiunile aici:
http://sims.capitalsim.net/mw/images/Orden_Instalacion.JPG
NOTA: Daca se instaleaza si expansiuni la SIMS 2 atunci CRACK-ul se aplica la sfarsit dupa ce se instaleaza expansiunile dorite!