| Tchami a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa-mi spuneti un program in care sa pun niste videouri si sa le combin si sa fac unul singur si sa fie HD pentru Youtube.
Imi puteti spune?
P.S : Nu Movie Maker deoarece acel program nu imi vede videourile.

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Movie maker! si pentru a le face hd, ai nevoie de xilisoft

| Tchami explică (pentru SamSon):

Dar nu mi le vede videourile...Si le pot da drumu in BS-Player...Crezi ca trebuie modificate sau ceva? thinking

| SamSon a răspuns (pentru Tchami):

Nu are cum sa nu le vada. probabil iti apare doar imaginea din dreapta neagra, atunci cand intrii in el, se mai intampla.

| Tchami explică (pentru SamSon):

Am bifat sa apara toate fisierele din folderul in care sunt videourile si am ales unu si imi spune asta : The file D:\V I D E O S\Hello.mp4 is not a supported file type, and it cannot be imported into Windows Movie Maker.

Movie Maker supoarta doar Mp 3? thinking Banuiesc ca asta e problema.

| SamSon a răspuns (pentru Tchami):

Posibil sa suporte doar mp3, pentru. ca el suporta doar formatele,,.avi''.

| 98Enigma a răspuns:

Sony Vegas...