| AmY_1965 a întrebat:

Dau funda daca-mi spuneti cum sa copii videourile de pe YouTube, ca sa le postez pe windows movie maker! Please, e foarte important! ♥ mersi btw!

Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

Pornesti un program de facut filme pe pc, te duci pe pagina de youtube, intri pe link-ul de unde vrei acel video, dai pe claritate HD, dai pe tot ecranul si pornesti programul sa inregistreze acel video de pe youtube. cand se termina il opresti si-l gasesti in pc unde se salveaza. sper ca ti-am fost de ajutor, bafta.

| AmY_1965 explică (pentru Remus13):

Ce-i aia pc? :/

| Remus13 a răspuns (pentru AmY_1965):

Calculatorul tau

| AmY_1965 explică (pentru Remus13):

Si cum sa-l pun sa se salveze pe windows movie maker?