| danyel4675854 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce imi sacadeaza city car driving? Va mai spun ca am:
Procesor: AMD Sempron 3.2 GHz
RAM: 1 GB
Paca video stiu doar ca ii nVidia
HDD 80 GB dar ii aproape gol.
Astept un raspuns bun care va primi funda!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De la placa video, iti trebuie cel mai nou driver pentru ea.Ar mai fi si memoria RAM, iti trebuie 2 GB. Inchide procesele nefolositoare din Task Manager si programe precum messenger, skype, utorr3nt,browser...etc

| danyel4675854 explică (pentru neluL):

Si cam care ar fi driver-ul acela pentru placa video?

| danyel4675854 explică (pentru neluL):

Pardon! Am placa video Readon x1550 big grin scuze am gresit.

| danyel4675854 explică (pentru neluL):

Si mai adaug ceva... Driver-ul meu care il am acum pentru placa video ATI Readon x1550 ii ATI Catalyst... e bun cumva sau imi trebuie altul pentru joc?

| neluL a răspuns (pentru danyel4675854):

Pentru Windows XP 32 Bit descarca/instaleaza asta:
Catalyst Software Suite 02/24/2010
http://www2.ati.com/drivers/10-2_legacy_xp32-64_dd_ccc.exe
SI WDM Integrated Driver 02/24/2010
http://www2.ati.com/drivers/10-2_legacy_xp32-64_wdm.exe