| diavolusi99 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva in legatura cu hammermt2.Adica ce ar trebui sa aiba un ninja (bonusuri) pentru a fi mai bun. Si as vrea sa primesc la fel si cu celelalte rase. Funda

Răspuns Câştigător
| danu77 a răspuns:

Sall,joc de ceva tim mt si iti zic eu:
NINJA:dexteritate,semiom,critica,
patrunzatoare si HP.
SURA:inteligenta,semi-om mult,critica
patrunzatoare si HP.
SAMAN:inteligent, semi-om, critica
patrunzatoare si HP.
WAR:putere, semi-om, critica,
patrunzatoare si HP.
Vreau sa iti mai spun de seturi cu al
saselea bonus.Ia inteme si fale asa
contra samy war sura si ninja de
exemplu:adica pui toate intemele
contra samy ninja war si sura.Pentru mai multe detalii idul meu de mess
danutmaftei51 bf. FUNDA?

1 răspuns:
| SebyBucur a răspuns:

Pentru un ninja bun iti trebuie in primul rand flexibilitate(se mai numeste dexteritate), apoi bineninteles ai nevoie de semi oameni ciritce patrundere si sansa de otravire.Pentru a rezista ai nevoie de aparari precum sabie, 2 maini, pumnal, sageti, magie. Sper ca te-am ajutat! Succes!