| Bogdyy161 a întrebat:

As vrea si eu sa imi spuneti ce bonusuri ar trebui sa imi bag la un ninja lame pe un server PVP(Hammermt2) pentru a fi bun. Vreau un raspuns cat mai explicit.

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Uite bonusuri care te AJUTA in mare: in primul rand, demi-human (semi-om) pe toate itemele. Dupa aceea bagi pe fiecare item critica sau patrunzatoare (de preferat amandoua) si foarte important, DEX (aparare [asta bagi si jos si sus]). Iar pe arma iti pui fatala, patrunzatoare si o piatra anti ce vrei tu.