| Hades23Kerbecs a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva: Stiti un server de metin2 care cauta GM fara experienta? As vrea sa invat sa fiu GM, dar nu stiu nici un server bun. Recent, am fost GM pe server Metin2Shark,dar dupa 2 saptamani a intrat in mentenanta. Ma ajutati va rog? P.S.

2 răspunsuri:
| Isys a răspuns:

Nu cred ca a fi "GM" este ceva greu, nu?
Trebuie doar sa iei codurile de arme / armuri si atat si sa ai un limbaj correct grammatical si fara injurii. ^^

| Hades23Kerbecs explică (pentru Isys):

Prima data, invata sa vorbesti! Apoi, citeste CE am intrebat! + ca eu vreau metin nu vorbe-n vant!