| Lastarel a întrebat:

Astazi am vrut sa imi instalez pes 2012 demo l-am instalat totoul a mers bine si cand sa il deschid imi apare :pes2012.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. Stiti care e problema?

3 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Trebuie copiat crack-ul.

| Lastarel explică (pentru razvyaga):

Poti sa imi spui cum il copiez?

| razvyaga a răspuns:

Il poti download-a de pe net FULL si dupa ce il instalezi intri in daemon tools si dai pe open si cauti un folder CRACK sau SHADER si copiezi tot ce e acolo cu CLIKC DREATPA COPY + CLICK DREAPTA PASTE in folderul unde il ai instalat.