| RolandJr7 a întrebat:

astazi jucand Assassin's Creed II mi-a dat PC crash, dupa ce s-a repornit am intrat in joc si imi disparuse salvarea, am inceput alta salvare si am jucat timp de 7 ore jumate. si iarasi a dat s-a block PC... si din nou o disparut salvarea... imi poate spune cineva de ce s-a sters salvarea de 2 ori? dau funda big grin

2 răspunsuri:
| DumitracheBogdan a răspuns:

Te-ai jucat 7 ore pe un pc! mai ai trebuie si lui ceva timp de repaus

| RolandJr7 explică (pentru DumitracheBogdan):

Mda... Bine ca un prieten si-l lasa pornit 24/24 si nu-i face nici nimic... cand se pune la somn il lasa pe Log Off.