| Shiro_9088 a întrebat:

calculatorul meu a avut o problema,dupa ce a venit cineva sa il repare nu imi mai merge unele chestii,nu mor fara alea,dar prblema e ca nu imi mai merge "imvu" straight face,am incercat sa il sterg si sa il descarc din nou si tot nu merge, ce as putea face ca sa mearga jocul? DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Da vreo eroare? Da-ne detalii

| Shiro_9088 explică (pentru vladsoare):

Poi cand dau click pe el apare o eroare, dau ok apoi da cv gen"imvu has crashed" Restart imvu? si apare yes or no.Eu dau click pe yes si apare iar prima eroare pe care dau ok si apare iar imvu has crashed si se repeta asa la nesfarsit.Cam asta e tot ce face thinking