| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Salut TPU
Nu imi merge Metin2Fun si la alte prietene acasa imi merge ba chiar am incercat sa imi descarc pe alt calculator si imi mergea...
S-ar putea sa nu mearga pentru ca nu e asa performant calculatorul?
(mentionez ca l-am reinstalat de 3 ori si tot nu merge)
Multumesc

4 răspunsuri:
| emaalexandra97 a răspuns:

Metin2Fun nu mai merge de 1 luna.

| kingiulian003 a răspuns:

Poate trebuie sa downdezi o versiune mai noua poate in ai pe cel vechi

| мιѕѕнαρριηєѕѕ explică:

Ba da mai merge...
Eu am downloadat de pe alt calculator si mi-a mers dar trebuie sa iti faci alt cont ca iar au restartat serverul ca au uitat sa puna manunchi la magazinul general
Dar calculatorul meu nu stiu ce are nu merge Metin2Fun pe el

| Lorena_6574 a răspuns:

Pai nu merge ca lucreaza GM-ul la server...am zis si la alta intrebare de a ta...

Mai da-mi o funda plz!