| Boost a întrebat:

Cand deschid unele jocuri (de ex:Saints Row :The Third) se deschide Steam-ul la pagina cu jocul respectiv...Am incercat sa sterg steam-ul dar nimic Ce pot face? Dau funda celui mai bun raspuns love struck

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Cauta jocul fara steam ca asa nu o sa iti mai apara.Cum ai tu steam si jocul are steam este conectat pur si simplu la steam.Ca sa poti juca multyplayer si multe alte chesti sa faci misiuni impreuna cu prieteni etc.Instaleaza dupa ce ai sters steamul si daca tot sa este cauta unul care nu detine steam.

3 răspunsuri:
| Poenarualex a răspuns:

Doar deconecteaza-te de la net si nu mai porneste steam

| Boost explică (pentru Poenarualex):

Daca ma deconectez nu se mai deschide nimic...(nici jocul nici steam-ul)

| loko_2105 a răspuns (pentru Boost):

Asa patesc si eu..ai rezolvat cumva?