| s1ge123 a întrebat:

Am o problema sau sa-i spun asa. Cand eram mai mic aveam un joc care nu ii mai stiu numele si as vrea sa il gasesc si sa il joc iar (nu il terminasem ca mi s-a stricat windowsul si mi-la instalat un baiat, nu mai stiu ce windous aveam). Si daca stiti voi vreun program cu care l-as putea recupera inapoi, dar ceea ce nu cred deoarece eram foarte mic aveam vreo 9 ani si era demult. Va rog sa ma ajutati, imi placea foarte mult jocul acela si acum il caut, dar nu il gasesc. Era un joc ciudat, cam asa. Si era cu un copil care era intr-o tabara si cu un profesor mai nebun, si el copilul nu stiu unde trebuia sa ajunga. Si putea sa se dea pe grengile copacilor, la un moment dat intalneste un profesor de laborator si il trimite pe un cum intr-o alta dimensiune, era super jocul. Si daca il stiti va rog sa imi spuneti cum se numeste sau macar un program cu care l-as putea recupera, ceva nu conteaza ce numai sa il joc iar va rog dau funda si vot. multumesc.

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Incearac don't starve

| s1ge123 explică (pentru EMKing):

Nu este jocul asta, sad Era ceva... nu stiu cum sa explic! La un moment dat se intalneste cu un profesor de laborator cu ochelari negri si il trimite cu un scop intr-o alta dimensiune pe un cub alb si cand te duceai pe alta fata a cubului el nu cadea, ci cubul se intorcea... si in tabara aia erau si doi copii rai care nu ii dadeau pace. El calatoreste mult cu sarituri cu fuga, etc.