| Alyna19992013 a întrebat:

Cand eram mica jucam un joc cu un fel de extraterestrii... Erai intr-un fel de laborator si cand se stingea lumina acesti,, monstrii sau extraterestrii" spargeau zidul acestui laborator si trebuia sa ii omori cu diferite arme pe care ti le cumparai la sfarsitul unui nivel, parca... Nu mai stiu foarte multe despre acest joc, daca stiti ce joc este va rog sa mi-l spuneti. Jocul este din 2000-2003 cam asa.
Funda!

2 răspunsuri:
| Jghopiuypewdiepie a răspuns:

Aliens invasion?

| Alyna19992013 explică (pentru Jghopiuypewdiepie):

Nu happy cand am spus extrateresti nu ma refeream chiar la extraterestii...nu mai tin minte foarte bine erau un fel de monstrii parca si stiu ca aveam o arma care ii facea parca sa inghete, si stiu ca primul nivel era in curtea unei,, fabrici'' sau ceva de genu.