| Rue a întrebat:

Hello xD
Caut si eu numele unui joc fiindca nu mai stiu cum se numea :/...
Il jucam acum cativa ani, prin 2004-2007, cam asa si jocul parca era din revista Level, dar nu mai stiu sigur.
Si incepea cu o tipa care statea cu niste copii si facea yoga, era in alta lumea si apoi au venit niste extraterestrii si i-au prins pe copii aia in niste capsule si tu trebuia sa te lupti cu extraterestrii aia si sa salvezi copii.
Apoi mai era un nivel in care trebuia sa iei o chestie roz din gura unui caine cu blana mare si alba si altul in care erai pe mare si a venit un virme urias care teroriza orasul si detinea nu stiu ce diamant in el si tu trebuia sa il omori ca sa iei diamantul ala alb...
Stiu ca jocul era demo si tipa aia parca era bruneta si avea parul prins intr-o coada si era imbracata in negru cu kakhi sau asa ceva xD...
Altceva nu imi mai amintesc, poate stiti voi cum se numea jocul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e Beyond Good & Evil