| Marius_Ilie_Runcan_1990 a întrebat:

cand vreau sa descarc metin2 revomondial imi scrie asa:
Free DOwnload Manager is not properly installed! please reinstall Free Download Manager
If you want to daownload with your browaer please remove"npfdm.dll" file in the plugin directory of your browser

Error code:800040154

Ajutati-ma va rog si daca vreti trimiteti client pe marius_runcan1000@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Nu e problema cu metin2 revomondial, ci cu Free download Manager.
Dacă folosești Chrome, copiază asta sus, unde momentan scrie www.tpu.ro :
chrome://plugins/
şi dezactivează Free Download Manager.
Dacă tot întâmpini problema, ștergi fișierul npfdm.dl (dai o căutare din bara de Start la Windows 7 sau folosești combinația de tasta Windows+F și cauți fișierul - click dreapta pe el> Open File Location).