| PreduDenis1992 a întrebat:

Buna TPU caut un pc bun, pana acum ma intereseaza acesta http://www.altex.ro/......3-free-dos ce parere aveti? P.S as vrea sa mearga lol, gta 5, assassin's creed unity si alte jocuri noi aparute. FUNDA

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Iti sugerez tot pcu ala pe bucati, dar placa video un GTX 750Ti 2GB Gaindward Edition

5 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Cu placa aia video sa-ti mearga ac unitylaughing? o sa-ti mearga cu vreo 5-10 fps

| anonimguy3 a răspuns:

Klaudiu214 cred ca ori e prost, ori nu se price in IT, cu petarda aia ambulanta de placa video tu vrei sa iti mearga ACU si GTA V? PC in sine e bun, dar placa aia video nu are ce cauta cu rami si cpu ala.

| PreduDenis1992 explică (pentru anonimguy3):

Ce imi sugerezi?

| anonimguy3 a răspuns (pentru PreduDenis1992):

Iti sugerez tot pcu ala pe bucati, dar placa video un GTX 750Ti 2GB Gaindward Edition

| Klaudiu214 a răspuns:

Din tote punctele de vedere e un pc foarte bun. iti va merge toate jocurle noi aparute si cele care vor aparea. iar pretul e unu de nimic. nu rata oferta si acest pc. procesoru e destul de bun placa video la fel rami sunt destui 6gb ddr3 nu iti pot spune altceva decat sa il ei + ca e la oferta.