| Markerportocaliu a întrebat:

Caut un server de samp viata reala. in afara de :b-zone, linkmania.Sa fie cat mai populat sa aiba cel putin 70 de oameni maxim 800.Sa aiba admini de treaba care iti raspund repede la intrebari.Masinile sa fie scumpe si sa faci bani usor.Sa fie cat mai multe job-uri secundare si job-uri primare. Oameni sa nu fie rai si sa fie cat mai multe clanuri. VA MULTUMESC PENTRU TIMPUL ACORDAT!

1 răspuns:
| UzZySoLLoxD a răspuns:

Uite aici un server RPG care e bun am jucat si eu pe el sunt admini de treaba incearca-l HostName: SkyZone: RPG Server [0.3e]
Address: 93.119.26.12:7777
Players: 104 / 150
Ping: 19
Mode: Version [RP] v5.5.3
Map: Los Santos
dragos_mtfk: New! My Skype ID==stylersamp