| Pufariina a întrebat:

Caut un server metin2 private server care sa fie fain dar nu united sau TDL big grin Fundaa

Răspuns Câştigător
| Zackachu a răspuns:

Metin2 Steel
Metin2 Hammer
Earth Metin2
Metin2 energy
Metin2 Epical
Metin2 Appolo
Metin2 Lunaris
Empire Metin2
Metin2 Gravity
Metin2 Desire
Metin2 AllStars
Metin2 Night Furry
Toate sunt romanesti.
Funda?

| Pufariina explică (pentru Zackachu):

Oke mersi, funda big grin

4 răspunsuri:
| Ayelin a răspuns:

Recomand www.metin2blade.ro! Foarte calumea privatul, nu are modate, e pvp-pvm. Incearca-l si tu :)

| RobySezione a răspuns:

Iti faci cont si te uiti aici.
http://4metin.ro/servere-hostate-ip/
Jos ai tot felul de private.

| Hdivision a răspuns:

Da am eu unul fain caut oameni, in gen /moderatori globali fondatori designeri, administratori uite aici www.darkscream2.com aici e communitatea, si aici e siteul de metin2. www.darkscream2.com/site avem si descriere la el daca va iintereseaza http://darkscream2.com/viewtopic.php?f=60&t=12