| AndreeeexD a întrebat:

Buna TPU ! Ce e ala keylloger si feedback ? Primul raspuns corect=funda ! Scuzati-ma daca am gresit categoria !

1 răspuns:
| expander91 a răspuns:

Keylogger este un virus foarte periculos care e facut cu urmatorul scop : daca til baga cineva ( cu forma de imagine, notepad etc.) iti fura toate conturile posibile de pe facebook, messenger chiar si la jocuri. FeedBack-ul este o Forma specifica de mesaj (reactie la mesajul initial ) prin care :

Se poate cunoaste impactul comunicarii emitentului in comportamentul destinatarului (perceptia, interpretarea si redarea mesajului initial)
Se da informatie despre consetintele uni anumit comportament asupra comunicari si despre posibilitatea de adaptare si schimbarea situatiei