| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Sunt noua pe aici si va rog sa imi spuneti, cum dau fundita la primul raspuns?sad, pentru ca la celelalte, imi apare in dreapta sa dau fundita, dar la primul nu imi apare sad, ce sa fac? scuzati-ma daca am gresit categoriabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| jvEcu a răspuns:

Astepti putin si o sa iti apara si la primul fundita tongue, incearca big grin!

| cclexa a răspuns:

Pai asteapta putin si iti apare fundita in dreptul fiecarui raspuns! si mie mi s-a intamplat, bye bye