| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ce jocuri ar merge pe laptopul asta:
Windows: windows 7 ultimate 32 biti
Ram: 2 gb
Procesor: dual core 2.2
Placa vidoe: Nvidia geforce gtx 590

Răspuns Câştigător
| Adriana2644 a răspuns:

Toate...Funda?

3 răspunsuri:
| CapitanulEvident a răspuns:

Pe configuratia ta iti poti lua cu incredere orice joc si garantat iti va merge la setari minime, daca nu medii.

| Andy26 a răspuns:

Sincer am motivele mele cand spun sa nu prea iei in considerare primul raspuns. Toata seria Age of Empires, Torchlight 1 si 2, Down Twon Run, Need for speed hotporsuit 2, Assassin's Creed 1 (posibil si 2), Splinter Cell (de la Double agent in jos), posibil si Transformers Fall of Cybertron, Minecraft, Trine (1 si 2), Insane (1 si 2), Hitman Blood Money, Limbo. Toate au cea mai mare posibilitate sa iti mearga.

| Radutzuu14 a răspuns:

Cs, Metin2, Call of duty, Nfs... Funda?