| Kepky a întrebat:

ce sa ma fac? de cateva zile cum conectez internetul, dupa nici 10 minute merge din ce in ce mai greu, ce pot face sa scap de aceasta problema? sa mearga foarte bine cum mergea tot timpul.
trebuie sa fac ceva la fire sau din calculator? sau sa-l chem pe cel ce mi-a pus netul prin fix(romtelecom)?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fai o curatare de virusi, daca nici asa nu-si mareste viteza, reinstaleaza widowsul

| hummmer a răspuns:

Virusi.Fa scanare a pc-ului.Astia mananca din viteza.

| Bossshadow a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare.Nu ai ce sa faci.Asta inseamna ca reteaua este foarte aflomerata.Incearaca totusi un site care verifica viteza la internet. Poate ti-au micsorat viteza la internet.Prietenului meu asa i s-a intamplat.BAFTA!

| Bossshadow a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare.Nu ai ce sa faci.Asta inseamna ca reteaua este foarte aflomerata.Incearaca totusi un site care verifica viteza la internet. Poate ti-au micsorat viteza la internet.Prietenului meu asa i s-a intamplat.BAFTA!