| Anonimus905 a întrebat:

TPU! Ce servere private fara hamachi stiti? Dar nu dinalea cu detoate la negustori, sa fie armuri pana in dga sau otel la negutor si arme pana la nimfa ori batalie.Cu armat din prima. Funda celui mai bun server.Si cu metal magic la negutorea de diverse, si misiuni mai bine sa fie cateva dar in romana sau engleza nu in chineza sau germana. FUNDA

Răspuns Câştigător
| AndoAlex a răspuns:

Dece iti bati capu cu servere hamachi? intra pe comunitatea 4metin si ia-ti ce metin vrei tu de acolo ai sectiunea ip/client hamachi /mc
FUndatongue