| Anonimus905 a întrebat:

deci un timp m-am lasat de metin dar simt ca vreau sa ma apuc iarasi. Ce servere private fara hamachi stiti? Dar nu dinalea cu detoate la negustori, sa fie armuri pana in dga sau otel la negutor si arme pana la nimfa ori batalie.Cu armat din prima. Funda celui mai bun server.Si cu metal magic la negutorea de diverse, si misiuni mai bine sa fie cateva dar in romana sau engleza nu in chineza sau germana. FUNDAA

1 răspuns:
| robymic60 a răspuns:

Salut.Stiu eu un server privat.L-am jucat si eu se numea Metin 2 Rival...dar acum este inchis...dar stiu alt server, cred ca este deschis.Se numeste Metin 2 Evolution sau Metin 2 ItaliongJu.