| quatre a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri pentru fete? Cel mai bun si mai rapid raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| dodicuta a răspuns:

Star doll, the sims sau 2, Plant Tycoon daca imi mai amintesc iti mai spun. Vrei online sau PC?

2 răspunsuri:
| Claudinho a răspuns:

Lara Croft,Dead Island, Prince Of Persia Shell Shaded, Left 4 Dead 1 si 2.si alte chesti pentru fete.laughing Sims poate. oricum o cautare pe google si te-ai rezolvat deoarece vezi si alte pareri ale altor fete

| quatre explică:

Oricum!
Preferabil online