| Maaryyneelaa a întrebat:

Cine joaca farmerama? Am o intrebare, cum pot pleca in Baharama?:*

Răspuns Câştigător
| bilexa a răspuns:

Trebuie sa aduni 4000 de ore de zbor. La la un anumit level incepi sa primesti mile de zbor care se pot folosi ca ore de zbor spre bahamarama dar se pot folosii si ca ingrasamant peste plante si pomi (elicia aceea ce apare langa apa).
Trebuie sa ai minim 200 de ore de zbor ca sa poti face 200 de mile, cu mai putine mile nu poti face acele mile de zbor. Avionul in gasesti in oras intri in partea din stanga sus unde e si turnul aproape si acolo dai sa faca orele de zbor, cand ajungi la 4000 de ore de zbor ajungi si in Bahamarama, care e o insula tropicala cu plante tropicale si animale tropicale.
Sper ca ai inteles ceva din ceea ce am spus.

2 răspunsuri:
| Maaryyneelaa explică:

Multumesc frumos, am inteles si mi-a fost de ajutor:*

| Bogdan4688 a răspuns:

Pai mai exista o cale de a ajunge la bahamarama te duci in luminis dai pe ArboreleIntelepciuni si cauti pe la radacini Bahamarama dar trebuie sa ai 150de stelute de la misiuni si cand faci 150 dai pe Arbore pe la radacini cauti bahamarama dai pe el si gata! Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meubig grin