| Asdffd a întrebat:

Cum ajungi in baharama pe farmerama?

2 răspunsuri:
| xPinkSunShine a răspuns:

Pentru a putea sa mergi in Baharama ai nevoie de 4000 de mile de zbor. Dupa ce vei acumula cele 4000 de mile iti va aparea acolo probabil pe ce trebuie sa dai click.

| TuttyFk a răspuns:

Pai inainte era cu mile de zbor acum iti trebuie 200 de stelute ( stelutele le aduni din misiuni, de la roata norocului + ca primesti 1 stelute inaintand in nivel. daca ai dat mile de zbor nu va mai trebui sa dai 200 de stelute si un numar mai mic (depinde cate mile ai dat) de ex eu dadusem 3000 si mai imi trebuiau 135 stelute. Succes.