| deyu10 a întrebat:

Cine ma poate spune si mie cateva jocuri cu masini in care sa te plimbi prin oras sau chestii din astea, fara curse, fara jocurile cu tiruri, gen 18 wheels of steel. Jocuri in care sa te plimbi mult cu masina, indiferent ce masina si care sa mearga de la volan si sa aiba camera aceea din interior. cine ma ajuta primeste funda!

2 răspunsuri:
| toti a răspuns:

Pai ar fi TDU unlimited 1, TDU Unlimited 2, mafia 2, nfs (poti face si curse si sa te plimbi) sunt mai multe dar nu imi vin acum in mintewinking

| megatron15 a răspuns:

Pai sunt jocuri multe din astea cum ar fi mafia 2, the godfather 1 si 2 etc