| saycon a întrebat:

Buna TPU.Cine stie cand apare rlsp 2012( liga 1 patch pentru fifa 12). PLZ dau fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| TiBo a răspuns:

Asta tot astept si eusad dar nu poate iesi la doar o luna dupa ce iese fifa.nu cred ca va iesi vreun patch anul asta

| Lacatus07 a răspuns (pentru TiBo):

Tibo imi pare rau sa te contrazic dar rlsp 2012 va aparea in curand! asta e situ il puteti descarca de aici peste cateva zile! http://rlsp2012.blogspot.com/p/download-rlsp-12.html sper ca ti-am fost de folos! 1

1 răspuns: