| anonim_4396 a întrebat:

Cineva mi-a schimbat parola de la Facebook, am reusit sa ma conectez prin email, problema este ca m-am conectat de vreo 4 ori si imi spune ca am folosit de prea multe ori codul si sa incerc mai tarziu, dupa cat timp o sa ma mai pot conecta asa?

3 răspunsuri:
| Eu2208 a răspuns:

Apasa "am uitat parola"

| DenissRaba a răspuns (pentru Eu2208):

Asta am facut dar imi spune ca am folosit de prea multe ori aceasta metoda si spune sa incerc mai tarziu, asa face de doua zile, dupa cate zile mai pot incerca sa fac asta?

| Eu2208 a răspuns (pentru DenissRaba):

Poate ca tie ti.a schimbat parola! Doamne, mie nu mi s- a mai intamplat nici o data! Sau alt cuiva!
Stii pe cineva caruia i.ai dat parola? Iubita sau oricine?