| cățelușa56 a întrebat:

Cred ca am un virus in laptop dar nu sunt sigura. Gasesc in fiecare zi ora si data schimbata, de si eu o potrivesc bine. Si o zi zice ca e 2009 si in alta 2008. Si ar mai fi ceva, de fiecare data cand deschid un anumit joc se blocheaza si nu mai asculta de nimic. Inchid fortat laptopul dar cand il deschid spune ca si-a revenit dintr-o eroare fatala. Deci am un virus? Eu asa cred. Cunoasteti virusul? Multumesc!

1 răspuns:
| tteo92 a răspuns:

Eu cred ca ai problema cu placa video daca zici ca ti se blocheaza in jocuri,cat despre ceas, iti apare asa findca nu a fost setat la instalare windows cum trebuie, cand instalezi windows iti zice, cand setezi ceasul, este o casuta bifata, aia fiind sa tina tot timpu' ceasul corect, probabil a fost debifata casuta aia si de aia ti se tot muta ceasul'. cand ai instat ultima oara windows?