| ShakeStar2000 a întrebat:

Am un laptop Fujitsu, şi mă întreb oare... De ce când am o reţea Wi-Fi deschisă, laptopul meu se blochează şi trebuie de fiecare dată să îl închid şi să îl deschid din nou? Ce pot face ca să nu mai facă aşa? Fundiţăăă! P.s : Nu vreau răspunsuri gen:"resetează windowsul sau alte chestii.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil este vechi laptopul, are nevoie de actualizari. Sau de mici reparatii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu el la ăstia care repară calculatoare, poate trebuie desfăcut, curățat sau inlocuită pasta termoconductoare, poate se incinge procesorul si dă eroare. Fujitsu ce model este?

| DryIce a răspuns:

Resetează windowsul

| n1n1o a răspuns:

Salut, se blocheaza doar cand te conectezi la net prin intermediul wirelessului sau si cand te conectezi prin fir?

| ShakeStar2000 explică:

Prin Wireless se blocheaza