| Matei005 a întrebat:

De fiecare data cand pornesc un joc, nu conteaza care, imi intra intr-un ecran negru si se blocheaza laptop-ul. Tot ce pot sa fac este sa inchid laptop-ul fortat. Am Windows 10 Pro, Creators Update, driver 384.94 la placa video. Vreo solutie? M-ar ajuta un downgrade la un driver mai vechi?

Răspuns Câştigător
| alexsil05 a răspuns:

Dupa driver presupun ca ai placa Nvidia. Incearca sa-ti actualizezi placa video, daca nu-ti merge, downgrade este singura solutie, poate chiar sa-ti instalezi Windows 7

| Matei005 explică (pentru alexsil05):

Se pare că problema era de la driver. Am dat downgrade la versiunea 362.00 şi nu mai am nici-o problemă.

1 răspuns: