| Mariuss32 a întrebat:

Cu ce program imi recomandati sa inregistrez un joc? Cu fraps, bandicam, cam studio am lag. Funda!

Răspuns Câştigător
| MariuX a răspuns:

Trebuie sa ai un PC bun
Fraps este foarte bun dar are prea multi GB
Eu iti recomand Mirilis Action!
Mie imi merge perfect cu el
Nu uita sa dai funda celui ma bun raspuns (mentionat si de TPU)

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce joc, ce calculator ai? Pentru placile NVIDIA mai noi din gama mid-range si high-end, de pe la 660 si 750 in sus, exista ShadowPlay care e extraordinar de bun si nu papa din framerate mai deloc (face econdarea placa video direct).

| UltimateFlame101 a răspuns:

Ca sa nu ai lag sau cel putin sa fie destul de mic foloseste fraps sau obs este un program popular cu care filmezi si jocuri si programe sau orice alt ceva... e foarte bun pentru stream