| CristiRx8 a întrebat:

Cu ce program pot sa imi fac un banner (vreau sa iasa bine big grin) si un intro pentru youtube (gameing)?! Si cand inregistrez cu Fraps/Bandicam cum fac ca videoclipul sa fie hd? Multam!

Răspuns Câştigător
| RaduDenis a răspuns:

1)Banner: Photoshop
2)Intro: Cinema4d ( il recomand cu incredere )
3)La jocuri foloseste doar FRAPS cu licenta si maxim fps happy Sau cel putin cat duce calculatorul fara lag happy
Bafta!

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

1. Banner: poți în Blender sau Paint dot Net. Ar merge și photoshop dar nu e făcut special de bannere.
2. C4D, Blender, After Effects.
3. Dai pe opțiunea 720p (1280 x 720) sau 1080p (1920 x 1080), ce-ți suportă ție calculatorul.