| GabrielGL a întrebat:

Buna TPU, cu noile schimbari in google foto spatiul de arhivare nu mai e nelimitat, ce program pentru pc sa il tin si ofline si pe hard disc extern sa se asemene cu cel de la google foto, chiar si cu plata la activare o data? Multumesc

2 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Îți recomand MEGA. Au prețuri destul de ieftine și toate fișierele tale sunt criptate folsind parola ta (asta înseamnă că nimeni nu le poate accesa).

Scrie bine parola pentru că dacă o uiți, nu mai există nici o cale de a accesa acele fișiere niciodată.

| GabrielGL explică (pentru Jakye):

Doresc ceva of line chiar daca e cu plata la activare, sa pun pe hard disc extern...