| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum ar merge Need for Speed the run pe laptopul asta :

Windows : windows 7 ultimate 32 biti
Ram : 2 gb ddr 3
Procesor : Intel dual core 2.4
Placa video : nVIDIA gtx 590
Hdd: 500 gb

Răspuns Câştigător
| Metals25 a răspuns:

Ar merge super bine

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce detalii ai dat toate sunt bune, dar n-ai mentionat ce memorie are placa video... conteaza foarte mult!

| Kaennox a răspuns (pentru lpavel):

Daca stii ce fel de placa video are poti stii si ce memorie video are deeeeeci, nu prea ai nevoie

| lpavel a răspuns (pentru Kaennox):

Daca tu asa crezi n-ai decat...

| Kaennox a răspuns (pentru lpavel):

ADICA? E usor sa dai copy la placa lui si sa dai paste pe google si vezi niste info., dar daca lenea e mare eu nu am nimic cu nimeni!

| lpavel a răspuns (pentru Kaennox):

Pai daca vrei sa fi ajutat fa tu asta...

| HardCore7750 a răspuns:

Omuleeee nu te lua dupa Metals25 laughing)) nu merge pe ala nici daca stai in cap, trebiue minim 3-4 gb ram si placa video sapphire HD 7750 de 1 gb, daca ai alea care ti le-am zis merge de la mediu in sus

| Kaennox a răspuns (pentru HardCore7750):

Ma gandeam eu ca nu o sa mearga pe 2 rami, dar am zis sa nu ma fac de ras si sa las alti mai stiutori de electronica si de "chestii" ca astea, dar credeam ca merge pe gtx 590 si pe core 2 2 de 2.4 GHz big grin