| 4n0NlmUs a întrebat:

Cum formatez hard disk? Am unu de 500 GB si as vrea sa il formatez fara windows reinstall/install!
FUNDahappy

2 răspunsuri:
| tudo393 a răspuns:

Mai,tu ai pe acel hdd si partitia C in care e windowsu...cum vrei sa formatezi fara reinstall? Exista Instalare de windows fara formatare(exceptand C), dar invers nu! Tot ce ai putea face totusi.e sa dai separat pe partiti(Fara C!)si dai click dreapta, si format.Succes!

| 4n0NlmUs explică (pentru tudo393):

Nu am pe el windowsu, windowsu am pe alt HDD! Dar ciudat cand il pun in PC nu mai mere windowsu...