| BlackDarkAngel a întrebat:

Cum pot face rost de mai multa energie pe jocul Criminal Case? (de pe facebook) big grin se consuma mereu si nu mai pot face nimic, nici stele, nici nu ma pot juca la Crime Scenes sad Vreo solutie in afara de site-urile de facebook cu Criminal Case Free Energy sau hack-uri?
funda :*

3 răspunsuri:
| Pascu_Bianca_1990 a răspuns:

Poti schimba ora.De obicei eu dau 3 ore inainte fata de ora obisnuita si astfel fac 90 de puncte de energie.Singura problema este ca atunci cand te intorci la ora actuala(daca vrei) energia ti se da de la 0 si daca vrei sa dai ora inainte sa ti se incarce energia, iti ramane tot 0. Exista o solutie:asteapta 2 minute sa se incarce 1 punct de energie si apoi poti schimba ora.Succes!

| ragnarokx106 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Z7WFAcTP_rc
Uite aici poate e raspunsul tau.Mie mi-a mers si e destul de sigur si usor de folosit.

| BlackDarkAngel explică (pentru ragnarokx106):

Acest videoclip nu mai este disponibil deoarece contul YouTube asociat cu acest videoclip a fost desfiinţat.
Ne pare rău.