| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi aflu parola de la contul yahoo stiind doar emailul si o singura intrebare de securitate? Nu am pus nicio adresa de email alternativa sau un numar de telefon cand mi-am facut contul.
Multumes cel mai bun raspuns primeste FUNDA

1 răspuns:
| FratelinoDragos a răspuns:

Cu parere de rau iti spun ca nu mai ai cum sa il recuperezi si eu am patit exact la fel mi-a spart cineva contul si a schimbat intrebarile de securitate.
sau e ceva bug de la yahoo care se intampla si la alte persone nu am idee.
poti sa il recuperezi doar daca tai ticket la astea de la yahoo si li se fac mila si iti daucontu inapoi