| AnOnIm20202020 a întrebat:

Aceasta e o intrebare de la prietena mea. a avut o adresa de email dar nu mai merge parola,nu conteaza asta,si nici nu merge sa o schimbe, si-a facut alta si vrea sa mute facebookul pe adresa de mail prezenta, a incercat si acolo scrie ceva in engleza si inseamna cam: Emailul de confirmare va fi trimis. Intrebarea ei este: Unde primeste emailul?

7 răspunsuri:
| Vali0n a răspuns:

Emailu il primeste pe adresa de yahoo mail adica cu care se conecteaza me messenger sau daca nu at il primeste pe mailu cu care la schimbat

| AnOnIm20202020 explică (pentru Vali0n):

A zis ca nu a primit nimic pe cel nou

| Vali0n a răspuns:

Sa mai incerce poate a scris gresit sau eu stiu

| AnOnIm20202020 explică (pentru Vali0n):

Dar asa in general pe ce adresa de mail se primeste?

| Vali0n a răspuns:

Cea pe care a scris-o sau cu care si-a facut contul de fb

| AnOnIm20202020 explică (pentru Vali0n):

Nu a primit nimic pe emailul nou, posibil pe cev vechi, dar ea nu poate intra, nu imi merge parola si.

| rebeca86 a răspuns:

Intri la setarile contului..la e-mail.ii dai editeaza si apoi adauga alta dresa e-mail